Materiał na zamówienie, czyli – co dalej?

Dzisiaj będzie krótko i ankietowo. Przedstawię Wam kilka pomysłów na artykuł, który ukaże się w przyszłym tygodniu. Poproszę Was o wybór odpowiedniej opcji z ankiety, która będzie widoczna w panelu po prawej stronie. Żeby było ciekawiej, spośród uczestników zabawy wylosujemy trzech szczęśliwców, którzy otrzymają upominek – Ołówek Pana Fleksa. Być może będzie to zaczarowany ołówek 😉


Galeria zdjęć pęcznieje na dysku. Pomysły na kolejne posty drzemią przyczajone w kąciku biurka. Czas zatem przerzucić część odpowiedzialności za to, co ukazuje się na Panu Fleksie, na Was, Drodzy Czytelnicy! O czym chcecie przeczytać w najbliższym tygodniu? Oto kilka propozycji do wyboru:

I Fura dla małolata, czyli oldskulowy wózek na dziecięce drobiazgi:

II Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o klejach, ale boicie się zapytać, czyli jakie kleje należy mieć w domowym warsztacie?

III Czy warto kablować, czyli o tym, jak wykonać instalację elektryczną w przydomowym warsztacie.

Zasady zabawy są proste. Każdy z Was może wziąć udział w ankiecie. Jeśli chcecie, aby Wasz głos został uwzględniony w losowaniu ołówków, wpiszcie swój typ w komentarzu pod postem, podpisując go nickiem lub imieniem (domyślnie wpisy są oznaczane jako „Anonimowy”). Do wzięcia są zaczarowane ołówki – wprawdzie nie mogę zapewnić Was, że zmaterializuje się wszystko, co nim narysujecie, daję jednak głowę, że ołówek w znacznym stopniu przyczyni się do realizacji projektu.
Oto nagrody – upominki: 
ZASADY KONKURSU
  • Organizatorem jest Pan Fleks
  • W losowaniu biorą udział głosy pozostawione w komentarzach pod postem
  • Ważne głosy to takie, które zostaną podpisane imieniem bądź nickiem 
  • Nagrody zostaną przesłane na koszt Pana Fleksa (Poznaniak, a jaki rozrzutny! ;-))
  • Do wygrania są 3 ołówki – nie ma znaczenia, czy Twój głos będzie oddany na projekt, który wygra w ankiecie
  • Jeśli wygrasz, poproszę Cię o przesłanie danych do wysyłki. Twoje dane zostaną użyte tylko i wyłącznie w tym celu. Nie będą przetwarzane, ani wykorzystywane w celach marketingowych. Po przyznaniu i rozesłaniu nagród zostaną wykasowane. 

Jeśli macie pytania, piszcie na adres podany w prawym panelu (Kim jest Pan Fleks?).

error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram