Pomarańczowa rewolucja, czyli Obi Poznań

Spośród wielu rewolucji, ta będzie dla poznaniaków (przynajmniej dla majsterkujących poznaniaków) jedną z ważniejszych. W stolicy wielkopolski otwarto bowiem market budowlany – Obi. 


Uroczyste otwarcie miało miejsce 2 czerwca. Market powstał na poznańskim Franowie. Dokładną mapę dojazdu oraz godziny otwarcia znajdziecie na stronie Obi.
Sieć Obi to kilkadziesiąt marketów w Polsce. Co w sklepie z pomarańczową wiewiórą znajdą majsterkowicze? Chociażby bardzo ciekawą linię narzędzi i akcesoriów LUX-TOOLS. Linia obejmuje elektronarzędzia dla majsterkowiczów i rzemieślników, a także akcesoria. W zależności od poziomu prac możemy wybierać pomiędzy linią Basic oraz Pro. 

Oprócz marek własnych znajdziemy w sklepach także inne, znane większości z nasz, marki, jak chociażby KRESS, Hitachi, Bosch, Black&Decker. Ważna informacja dla wszystkich majsterkowiczów – Obi jest pierwszym sklepem w Poznaniu, w którym zlecimy docięcie i kupimy dowolną ilość płyt z MDFu. 
Już wkrótce PanFleks przetestuje kilka rzeczy z pomarańczowego marketu. Bądźcie czujni! 😉 

Pan Fleks dziękuje serdecznie Przedstawicielom Obi Polska oraz Dyrekcji Marketu za umożliwienie wejścia na teren sklepu z fotokamerą 😉 
error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram