Nowa Castorama w Poznaniu

Tę sieć marketów zna chyba każdy z Czytelników bloga. Obecna w Polsce od 15 lat zwiększa sukcesywnie liczbę sklepów. W tej chwili jest to już niemal 70 placówek w całej Polsce. Przed kilkoma tygodniami otwarto nowy market w Swarzędzu pod Poznaniem, a dzisiejszy dzień upłynął pod hasłem nowego otwarcia marketu na poznańskim Górczynie.
Dla Poznaniaków jest to stary-nowy market, bowiem w tym miejscu od lat istniał sklep Brico Depot – to także marka Grupy Kingfisher, właściciela Castoramy. 
Jakie zmiany czekają na klientów po nowym otwarciu? Podstawowa to rebranding, którego początki rozpoczęły się kilka miesięcy temu. Wnętrze marketu zostało zaaranżowane na nowo, powstały działy, nieobecne w markecie dawniej, a w sklepie pojawiła się możliwość wypożyczenia narzędzi.
Dział oświetlenia…
oraz ogród, to…
…działy niedostępne wcześniej dla klientów Brico Depot.
Niektóre działy, jak chociażby ogród, będą rozbudowywane w najbliższej przyszłości. Ci, którzy robią zakupy w innych lokalizacjach, także na Górczynie znajdą marki własne Castoramy: MacAllister, Sparky, Perfomance Power, etc.
Black&Decker, zielony Bosch, MacAllister, Sparky, Dedra i wiele innych – każdy majsterkowicz powinien znaleźć coś dla siebie.
W związku z nowym otwarciem market przygotował gazetkę z produktami w promocyjnych cenach. Pośród sklepowych alejek Pan Fleks odnalazł także sporą wyspę z narzędziami Boscha – można było dokładnie zapoznać się z ich możliwościami, a ewentualne pytania zadać specjaliście z Boscha.
Zielono mi, czyli pokaz narzędzi Boscha. O wszystko można było zapytać przedstawiciela koncernu Bosch…
…a udostępnione narzędzia dokładnie obejrzeć.

Godziny otwarcia marketu, a także numery kontaktowe i mapkę dojazdową znajdziecie na stronie domowej Castoramy. Strona domowa właściciela sieci, Grupy Kingfisher, jest dostępna pod adresem: http://www.kingfisher.com/
Pan Fleks dziękuje serdecznie Dyrekcji Marketu za możliwość wykonania zdjęć na terenie sklepu
error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram