Jesteś garażowym mechanikiem? Mam dla Ciebie niespodziankę! [KONKURS]

Mój nowy cykl na blogu dotyczący Mazdy i drobnych remontów miał w sumie jeden, zasadniczy cel. Zależało mi na tym, by pokazać, że są naprawy, które można wykonywać we własnym zakresie, na upartego nawet pod blokiem. Nawet przy minimalnych nakładach czasowo-narzędziowych.

20150831_205250
Wraz z Patronem cyklu, marką YATO, przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę. W dużym skrócie: zabawa dotyczy napraw Waszych czterech kółek, jakie realizujecie samodzielnie. Komentarze pod ostatnimi wpisami udowodniły, że takich domowo-garażowych mechaników (nie ma tu złośliwości) jest sporo. O co dokładnie chodzi? Oto wyzwanie:

Pokaż, co potrafisz! Przygotuj krótką relację z naprawy/wymiany, jakiej dokonałeś w swoich dwóch lub czterech kółkach. Prześlij krótki opis (maksymalnie na 1800 znaków) i kilka fotek dobrej jakości*. Nie ma specjalnych wymogów wobec stopnia zaawansowania wymiany. Jeśli potrafisz wymienić głowicę – pisz śmiało. Jeśli wymieniałeś kiedyś świece, filtr, bądź żarówkę – pochwal się!

Spośród zgłoszeń wybiorę jedno, którego autor otrzyma zestaw kluczy nasadowych. Cały materiał można przesłać na maila, bądź wrzucić na FB zajawkę projektu (fotka i krótki opis). Ważne, aby na FB dodać hasztaga #YATOzrobię. Pozwoli mi to zlokalizować konkursowe prace. Autor zwycięskiego projektu będzie mógł opublikować swój materiał na Panu Fleksie. Zatem czeka Was nie tylko zestaw fajnych narzędzi, ale także sława 😉

Tak wygląda nagroda:

20150902_220842
20150902_220901
20150902_220851
Na zgłoszenia czekam do 18 września, do północy. Zwycięzca zostanie powiadomiony najpóźniej 21 września, do godziny 20-tej.

*Fotki dobrej jakości to takie, na których widać szczegóły operacji/projektu. Rozdzielczość to minimum 1024×780.

error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram