Elektronarzędzia STAYER, czyli odwiedziny w Północnej Grupie Narzędziowej

W trakcie jednej ze swoich cotygodniowych podróży po Polsce, Pan Fleks zapuścił się na Warmię i Mazury, gdzie swoją siedzibę ma Północna Grupa Narzędziowa. Zielone Płuca Polski to także narzędziowe zagłębie. Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że przynajmniej połowa z Was, drodzy Czytelnicy, zakupiła swoje narzędzia właśnie w PGN – bezpośrednio lub poprzez sieć sprzedaży. 
PGN to spółka z niemal ćwierćwieczną tradycją. Przez ten czas stała się bardzo mocnym graczem na rodzimym rynku elektronarzędzi. Aktualnie Grupa działa na terenie obejmującym niemal 1/3 powierzchni Polski. Według danych PGN, Grupa dostarcza narzędzia do ponad czterystu sklepów, a w swojej ofercie ma ponad 60 marek. Większość z nich zapewne znacie: Hitachi, Makita, Skil, Bosch, etc. 
PGN to także wyłączny dystrybutor elektronarzędzi marki Stayer – stosunkowo młodej marki elektronarzędzi profesjonalnych. Więcej informacji o elektronarzędziach Stayer przeczytacie na stronie domowej, a w niedalekiej przyszłości także na blogu www.PanFleks.pl
Najnowszym przedsięwzięciem Północnej Grupy Narzędziowej jest sklep dla odbiorców detalicznych

PanFleks dodaje do „Ulubionych” – do czego zachęcam także Was – szczególnie, że to właśnie poprzez wspomnianą stronę można kupić narzędzia Stayer. Oprócz tego sklep prowadzi liczne promocje związane z poszczególnymi markami.
error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram