#YATOzrobię – wyniki konkursu

Drodzy Majsterkowicze! Czas wyłonić zwycięzców konkursu organizowanego wspólnie z YATO Polska. Poniżej znajdziecie podsumowanie i listę nagrodzonych.

Przed kilkoma tygodniami zorganizowałem dla Was konkurs, w którym można było wygrać zestaw narzędzi YATO. Zasady były proste. Należało udokumentować samodzielnie przeprowadzoną naprawę/serwis auta bądź motocykla i przesłać do mnie krótki tutorial. Spodziewałem się różnych prac, ale ostatecznie ich poziom bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Można wymienić klocki, świece, ale jak się okazuje, można także przeprowadzić remont V6-tki i swap silnika w domowych warunkach.  Zanim przedstawię listę zwycięzców, krótki podsumowanie i mała niespodzianka.

Główną nagrodą był zestaw kluczy nasadowych marki YATO. Jednak Wasze zaangażowanie sprawiło, że wraz ze Sponsorem zabawy postanowiliśmy przyznać także dodatkowe nagrody, o czym wcześniej Wam nie wspominałem. Ponieważ zależało mi na tym, aby upominki były praktyczne i przydatne, wybrałem dla Was latarki czołowe YATO. Po pierwsze sam przetestowałem taką latarkę w warunkach bojowych, w po drugie taki gadżet bardzo przydaje się w garażowym warsztacie.

Po burzliwej naradzie uznaliśmy, że na główną nagrodę zasługuje Artur, który samodzielnie przeprowadził remont silnika w swoim Fordzie. Tutorial pojawi się wkrótce na blogu. Mondeo Artura ma pod maską V6-kę i to właśnie ona wymagała pilnej reanimacji. Artur pisze, że remont zajął mu kilka tygodni, a o szczegółach przeczytacie już wkrótce.

11

Dodatkowe wyróżnienia i latarki czołowe otrzymują także:

Robert, za wymianę rozrządu w swojej Astrze. Rozrząd to dla mnie wyzwanie. Nie zdecydowałem się dotychczas na samodzielną naprawę, ale tutorial Roberta sugeruje, że przy prostych silnikach nie jest to strasznie trudne wyzwanie. To właśnie taki cel miała wspólna zabawa – chcę przekonać Was, że auta nie gryzą, a do ich serwisowania nie potrzebujecie wózka narzędziowego z wyposażeniem za kilka tysięcy złotych. Na warsztat trafiła Astra F i to właśnie w tym aucie dokonano naprawy.

SAMSUNG

Damian, za wymianę hamulców w swoim aucie. To z pozoru bardzo prosta operacja, która wymaga jednak uwagi, szczególnie jeśli chodzi o ilość sprężyn i sprężynek w tylnych hamulcach. Mnie te sprężynki zawsze onieśmielały 😉 Damian poradził sobie z tą naprawą koncertowo, a dodatkowo postarał się o dobrej jakości fotki i opis.

8

So Fiia, za odwagę w reprezentowaniu płci pięknej w konkursie. W tym przypadku chodziło o wymianę świec w samochodzie.

11988646_748515881920302_8790228924733839594_nJeśli autorzy nie zgłoszą sprzeciwu, tutoriale pojawią się wkrótce na blogu. Zdjęcia możecie znaleźć także na fejsbukowych profilach Pana Fleksa, a także YATO Polska. Jeśli macie problem w ich zlokalizowaniu, posłużcie się hasztagiem #YATOzrobię lub #YATOnaprawię.

Zwycięzców proszę o kontakt i dane do wysyłki nagród. Ważna uwaga – Wasze dane posłużą jedynie do zaadresowania paczek i nie będą wykorzystywane w innych celach, ani przetwarzane.

Dziękuję Wam wszystkim za wspólną zabawę. Dla wszystkich, którym nie udało się tym razem, a także pozostałych czytelnika bloga mam jednak dobrą wiadomość. Konkursy tak nam się spodobały, że postanowiliśmy z YATO, że w tym roku będzie jeszcze kilka okazji do rywalizacji. Stay tuned! 😉

error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram