Strategiczny Sponsor bloga – Chrome Vanadium z Atlanty

Pierwszy milion podobno wypada ukraść. Ja poszedłem nieco inną drogą i postanowiłem go zarobić. Wszystko wskazuje na to, że pojawi się na moim koncie już wkrótce. Czasami trzeba poświęcić niezależność, aby zyskać wcześniejszą emeryturę…

Chciałbym Was poinformować, że od dzisiaj blog Pana Fleksa będzie miał oficjalnego sponsora. Kilka dni temu skontaktował się ze mną przedstawiciel amerykańskiej marki Chrome-Vanadium. Pomimo, że od dłuższego czasu obecna w Polsce, nadal jest mało rozpoznawalna. Postanowiliśmy zatem zewrzeć szyki i wspólnie ją wypromować. W związku z tym na blogu zajdą małe zmiany. Nie będziecie już mogli przeczytać testów innych narzędzi, niż Chrome-Vanadium. Na blogu zabraknie również tekstów o elektronarzędziach, bo Ch-V produkuje wyłącznie narzędzia ręczne.

Mam nadzieję, że opisywane zmiany przypadną Wam do gustu. Proszę Was o ciepłe przyjęcie nowego Sponsora, który najprawdopodobniej zagości na łamach bloga już na stałe. Firmę Chrome-Vanadium serdecznie witam na Panu Fleksie!
error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram