Skrzynki narzędziowe – Patrol Group Decco

Czy Wam także wydawało się, że w temacie skrzynek narzędziowych nic więcej wymyślić się już nie uda? Bo skrzynka, jak to skrzynka – ma wiernie nosić narzędzia i siedzieć cicho w kącie warsztatu. A producenci to przecież nie Marcele Duchampy i ze zwykłych rzeczy dzieł sztuki robić nie będą.

Otóż moi Drodzy, nie wiecie nawet, jak bardzo się wszyscy myliliśmy. Nie tylko w temacie naszej gry podczas Euro 2012. W temacie skrzynek także.

Czy ktoś mówił, że skrzynka na drobiazgi powinna być nudna?

Pan Fleks wspominał już kiedyś o producencie skrzynek i wyposażenia warsztatów, firmie Patrol Group. Otóż wspomniany Patrol, wpadł całkiem niedawno na szalony pomysł, aby ożywić nieco skrzynki. Tak oto powstała linia Decco, czyli skrzynki o różnej wielkości, zupełnie inne od tych, jakie znamy. Linia Home została stworzona z myślą o pracach domowych, w których używamy drobnych narzędzi. Organizery z lini Decco występują w 4 różnych rozmiarach. Charakteryzuje je ciekawa grafika w żywych kolorach i kolorowe rączki oraz zatrzaski. O szczegółach możecie poczytać na stronie producenta. Powiem Wam w sekrecie, że skrzynki Decco należy bezwzględnie trzymać z dala od małych dzieci. Bo w innym wypadku zamiast Waszych narzędzi zamieszkają tam dinozaury i sztuczne pająki.

Trwałe, ładne, a do tego w 4 rozmiarach. Nie zmieścimy tutaj wprawdzie młotka udarowego, ale mniejsze rzeczy zmieszczą się spokojnie.
Nawet w najmniejszych skrzynkach zmieszczą się drobiazgi
error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram