Rozwiązanie konkursu „połączeniowego”


Moi Drodzy – czas na podsumowanie pierwszego konkursu przeprowadzonego na blogu dla majsterkowiczów wspólnie z Wydawnictwem Arkady. Jestem bardzo mile zaskoczony zainteresowaniem z jakim się spotkał – dziękuję, że zechcieliście wziąć udział w zabawie;-) Wszyscy z Was spełnili warunek formalny i podpisali się nad lub pod odpowiedziami. Ci, którzy zapomnieli lub nadesłali odpowiedzi na maila, bardzo szybko się poprawili i dopisali się do listy pod postem 😉

Pytałem Was o rodzaje połączeń w drewnie. Po zakończeniu konkursu wszystkie odpowiedzi skonsultowałem z Kolegą Stolarzem – prawdziwym zawodowcem:) 
W losowaniu wzięli udział: 
Greg, Wojtek, Edek, Sylwek, szakal789, garfx11, hobbysta_79, Mati881, Dreniu, Maras, Molikk, Arekba, Jimmy80, Klechu, Krzysiek_, Artur, Bel-ami, Jeti, Robert R., Amciek, Krystyna K., Mazur
Rolę Sierotki zgodziła się przyjąć Panna Fleksówna. Oto jak przebiegało losowanie:
Losy przygotowane, czekają na szczęśliwą rękę Fleksówny…

Są już w maszynie losującej, następuje zwolnienie blokady…

Pierwszym zwycięzcą jest Mazur

Drugim hobbysta_79

Mazur ma podwójne szczęście – nie dość, że zgarnął nagrodę, to wziął udział w zabawie za kwadrans dwunasta – i to dosłownie!:

Drodzy Zdobywcy – proszę Was o przesłanie na adres mailowy, który znajdziecie w prawej kolumnie na stronie głównej, swoich danych do wysyłki nagród. Zgodnie ze wcześniejszą deklaracją, przypominam, że Wasze dane nie będą przetwarzane do celów innych, niż wysyłka książek.

Wszystkim uczestnikom zabawy dziękuję serdecznie za aktywny udział i gratuluję wiedzy oraz wytrwałości w poszukiwaniu prawidłowych odpowiedzi. Mazurowi oraz Hobbyście życzę miłej lektury. Zapraszam także do kolejnych konkursów, które zapowiem już wkrótce;-)

error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram