Jak usunąć wgniecenia z karoserii? motoKreatywni, patent No.4

Moi Drodzy! Konkurs na motoPatenty nieuchronnie zbliża się do końca. Pozostało nam jeszcze kilka dni na dzielenie się swoimi trikami, a potem już tylko losowania – nagrody tygodniowej i głównej 😉 Dzisiaj ostatni patent w ramach motoKreatywnych, czyli konkursu organizowanego wspólnie z producentem narzędzi marki Neo tools.

Dzisiaj patent dość nietypowy, w wykorzystanie narzędzia, o którego zaletach być może mieliście okazję się przekonać 😉 Jak usunąć wgniecenia w karoserii auta? Sposobó jest tak naprawdę kilka. Oczywiście w zależności od tego, jakie konkretnie mamy uszkodzenie, powinniśmy wybrać jeden z nich. Czasami zdarza się, że karoseria ulega uszkodzeniu polegającemu na wgnieceniu blachy. Można oczywiście udać się z tym do warsztatu blacharskiego. Jeśli uszkodzeniu uległ duży panel, możemy spróbować naprawić go samodzielnie. Użyjmy do tego… przepychacza do zlewu! 😉 Należy jednak pamiętać, że często naruszenie struktury blachy powoduje zniszczenie powłoki lakierniczej, więc nie obędzie się bez lakierowania. Warto jednak próbować 😉

Zamiast tego jakże skomplikowanego narzędzia możemy także użyć…odkurzacza. Próbowaliście? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czekam na Wasze pomysły do przyszłej środy. Jest jeszcze jeden zestaw kluczy imbusowych oraz nagroda główna! 😉 Powodzenia!
error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram