Jak odnowić plastikowe elemety karoserii? motoKreatywni, patent No.1

Opalarka doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach. Dzisiaj mój patent na odnawianie plastików. Jeśli masz sprawdzone pomysły na ułatwianie sobie pracy, podziel się nimi i weź udział w konkursie motoKreatywni. 

 W majsterkowaniu najfajniejsze jest to, że proste pomysły mogą ułatwić nam sporo prac. Dzisiaj mój sprawdzony „patent” na odświeżanie plastikowych listew i spoilerów. Elementy te mają to do siebie, że bledną od słońca. Chemia w postaci plaków i czernideł sprawdza się do pierwszego deszczu. Czarne plastiki nabierają świeżości, gdy podgrzejemy je opalarką.

Opalarka jako auto-spa 😉
 Efekty utrzymuje się znacznie dłużej, a elementy wyglądają jak nowe. Żaden deszcz nie jest im straszny. Poniżej listwy przed: 

oraz po renowacji:

Zobaczcie, jakie to proste:

Powyższym postem rozpoczynam giełdę moto-patentów. Jeśli znasz równie proste sposoby i triki, podziel się nimi w komentarzach pod postem. Każdego tygodnia wybierzemy jeden, najciekawszy, najbardziej odkrywczy, albo najprostszy. Jego autor dostanie upominek – zestaw kluczy imbusowych marki NEOTools. Po 4 tygodniach, spośród wszystkich zgłoszeń, wylosujemy szczęśliwca, który otrzyma atrakcyjne nagrody – nowoczesny i wygodny kombinezon oraz duży zestaw kluczy nasadowych. Szczegóły w zakładce KONKURS w menu u góry strony. 
Aby wziąć udział w konkursie, wpisz swój komentarz pod postem i podpisz go imieniem, bądź pseudonimem. W losowaniu wezmą udział wyłącznie podpisane triki 😉
error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram