EXTREME(alny) poniedziałek, czyli wyniki konkursu na zastosowanie kosmicznej taśmy

Kilka tygodni temu przetestowałem nowoczesną taśmę naprawczą – ExtremeFix. Zapowiedziałem wówczas konkurs, w którym do wygrania były opisywane taśmy. Czas ogłosić wyniki.

Dla przypomnienia – zaproponowałem Wam, abyście podzielili się swoimi pomysłami na zastosowanie opisywanej taśmy. Dystrybutor, FilipowiczGroup, dostarczył mi kilka zestawów swojego produktu, który powędruje teraz do autorów najbardziej nietypowego pomysłu, najbardziej aktywnego uczestnika dyskusji pod tekstem, a także tego, którego pomysł wydał mi się najciekawszy i warty odtworzenia.
Najbardziej aktywnym uczestnikiem dyskusji okazał się Robert, który zaproponował w sumie 6 możliwych zastosowań. Były to, m.in. uszczelnianie baku w samochodzie, wykorzystanie taśmy do przygotowania formy oraz kilka innych, o których możecie przeczytać w komentarzach pod moim testem.
Pomysłami, które wydały mi się jednocześnie bardzo praktyczne, łatwe do zweryfikowania, a także ciekawe, były pomysły Krzysztofa. Zaproponował naprawę rury odkurzacza, węża prysznicowego i izolowanie przewodów elektrycznych stosowanych na zewnątrz pomieszczeń. Jeden z tych pomysłów sprawdzę już wkrótce, a wyniki testu opublikuję na blogu.
Autorem najbardziej nietypowego zastosowania był SangroDeDrago. To najwyraźniej jeden z najbardziej uważnych czytelników mojego bloga, bo jego propozycja dotyczyła… teściowej.
Wszystkim uczestnikom zabawy dziękuję za aktywność, a zwycięzców proszę o przesłanie danych kontaktowych do wysyłki taśmy. Możecie skontaktować się ze mną mailowo: panfleks@gmail.com. Wasze dane nie będą archiwizowane, a po ich wpisaniu do druków pocztowych zostaną usunięte.
error

Znajdziesz mnie też tutaj

YouTube
YouTube
Instagram